צימרים מבודדים בצפון עם נוף

נוף – המתכון לחופשה מהנה

רבים מחפשים אחר החופשה המושלמת אשר תיתן להם את הכוחות להמשיך בחיי היום יום הרגילים ותספק עניין והנאה אחרים. ישנם אנשים המרחיקים לצורך כך עד קצה העולם, בין אם זה לניו זילנד, דרום אמריקה או המזרח, אך האמת היא שלמדינתנו אין במה להתבייש וניתן למצוא בה חופשות מכל הסוגים ולכולם. מרכיב משמעותי בכול חופשה, בארץ ובחו"ל כאחת, הוא מרכיב הנוף שאנו רואים ממקום מושבנו בחופשה. אין לזה הסבר מדעי אך נוף משפר את הרגשתנו ומעניק לה אוטומטית שדרוג, משהו באוויר הפתוח בשמיים התכולים ובירוק הנשקף מכול עבר גורמים לנו להנות מחופשה חלומית שלא ניתן להשיג במרחבים האורבניים הרגילים. זוהי הסיבה מדוע צימרים מבודדים בצפון כה מבוקשים, הם למעשה בין היחידים אשר משיגים אפקט זה ועונים על ציפיותינו מבחינת הנוף הנשקף מהם. למעשה אין מדובר בכלל בלתי כתוב אך ניתן לומר בלב שלם כי ככל שצימר יהיה יותר מבודד כך הנוסף הנשקף ממנו יותר מיוחד ומרגש, זה כמובן עקב העובדה כי אין בסביבתו כול מבנה אשר יפריע לנו לראות את הטבע.

היכן ישנם בארץ נופים המספקים חוויה זו?

כפי שכבר אמרנו למדינת ישראל אין במה להתבייש בנופים הנשקפים ממנה וישנם מקומות אשר רבים מחשיבים אותם לבין היפים ביותר בעולם. אחד מהמקומות הללו אשר בולטים אל מול השאר הוא אזור הכנרת, צימרים בכנרת מהווים את אחד ממקומות החופשה המהממים ביותר שקיימים ואין אחד אשר ישהה בצימר באזור זה ולא יפעם ממראה הנוף הנשקף מהם. אכן ישנם אגמים רבים בעולם, אך הכנרת על ההיסטוריה המורכבת שלה ועל ההרים המקיפים אותה מספקת לנו חוויה ייחודית ושונה מכל אזור אחר בארץ או בעולם. עקב יופייה המהמם של הכנרת לא חסרים בה מקומות לינה לחופשה, כאשר צימרים בכנרת מתאימים לכול פלחי האוכלוסייה וזוגות אוהבים ומשפחות כאחד יכולים למצוא את מבוקשם בהם, מה שכמובן הופך אזור זה לאטרקטיבי עוד יותר לעם ישראל. כמובן כי צימרים בצפון למשפחות ובכלל זה גם באזור כנרת שונים מצימרים לזוגות וכל אחד צריך להתאים את הצימר לסטטוס המשפחתי שלו, אך בכל הנוגע לנוף הנשקף מהם אין הבדל גדול ומיוחד בין הצימרים השונים. חשוב לומר כי בצפון ניתן למצוא נופים מהממים רבים אשר יחסירו פעימה מליבכם, בין אם זהו אזור הגולן או הגליל העליון הרי שבצפון סביר שתמצאו את אשר חיפשה נפשכם.

ובכל זאת לא רק הנוף משחק כאן

אכן כפי שכבר ציינו הנוף מהווה את אחד המשתנים החשובים ביותר בכול חופשה בעולם, בארץ ובצפון המדינה, אך ישנם דברים חשובים רבים עליהם אנו מסתכלים ואשר אין להזניח אותם. הדבר הראשון אותו אנו בוחנים הוא איכות החדר, גודלו וניקיונו, כך לדוגמא גם אם מדובר על צימרים בכנרת עם הנוף המשגע ביותר אך בעלי היגיינה ירודה אין סיכוי שנרצה ללכת אליהם. בנוסף, חשוב לנו כי בצימרים יהיו מתקנים בחדר כאשר גם כאן הדבר נחלק לסוג החופשה אותה אנו מתכננים, צימרים בצפון למשפחות יהיו בעלי מתקנים שונים מאשר צימרים לזוגות רומנטיים. כך לדוגמא, אם בראשון חשוב לנו כי תהיה בריכת שחייה בכדי שהילדים יוכלו להנות מן הצימר, הרי שבשני נרצה לרוב דווקא ג'קוזי היושב בתוך החדר. מכיוון שלא חסרים צימרים בצפון למשפחות ולא חסרים צימרים לזוגות בצפון הרי סביר שכל אחד ימצא את מבוקשו ויוכל לצאת לחופשת חלומותיו, זאת לאחר שבחן את כל הפרטים החשובים לו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.