צימרים מבודדים בצפון

חופשה בצימרים מבודדים – מדוע?

כאשר אנו יוצאים לחופשה אנו מחפשים להירגע מתלאות היום יום ולמצוא מרגוע ושלווה מאורח החיים המודרני. חופשה צריכה להעניק לנו כוחות חדשים לשגרת חיינו  ולשבור את היום יום המתיש, אך בחופשה אנו מחפשים אחר מספר דברים נוספים פרט לשבירת שגרה ושקט ושלווה.  כידוע, שלווה, רוגע ושקט ניתן למצוא גם באוהל בטבע, אך רובנו בוחרים באפשרויות אחרות כשהעיקרית שבהם היא הליכה לצימרים מבודדים. צימרים מבודדים נותנים מענה לא רק לצורך בשקט ושלווה אלא שהם גם מעניקים פינוקים שונים ומגוונים אשר מאפשרים לנו להנות מדברים שאין ביום יום. מי לא ירצה להשתכשך בג'קוזי מפנק כאשר מסביבו אין ולו נפש חיה אחת במרחק של קילומטרים וזהו בדיוק היתרון של צימרים מבודדים המרוחקים מישובים אחרים. העניין הוא שאין מקומות רבים בארץ אשר ניתן למצוא בהם צימרים אלו כשהאזור העיקרי שבהם הוא צפון הארץ. צימרים מבודדים בצפון שכיחים יותר מחלקים אחרים בארץ והם מהווים את התמהיל המושלם בין פינוק ויוקרתיות ובין שקט ושלווה והתרחקות משאון העיר הסואנת.

למה דווקא בצפון?

ראשית כפי שכבר אמרנו צימרים מבודדים בצפון מהווים את הפתרון המושלם לחופשה רגועה ומפנקת, אך לא רק זאת צפון הארץ הוא חבל רחב שניתן למצוא בו מגוון רחב של מקומות אשר יענו לצרכינו. צימרים בכנרת או צימרים בחוות בודדים ברמת הגולן נבדלים זה מזה כמעט לגמרי ומדברים אל קהל יעד אחר לגמרי. יתכן והדבר המשותף לאלו וגם אלו הוא הנוסף המטורף אשר נשקף מהם, נוף אשר אף חלק אחר בארץ אינו יכול להציע ולתת לנו את האפשרות להנות ממנו. מרגע שאנו יוצאים אל הנוף הרי שהרגשתנו משתפרת וחופשתנו משתדרגת במספר רמות וזהו יתרון נוסף אשר צימרים בצפון הארץ מעניקים לנו. לא רק זאת אלא שניתן למצוא צימרים בצפון למשפחות, לזוגות אוהבים ואפילו לבודדים, מה שמאפשר למגוון עצום של אנשים למצוא את מבוקשם בחבל ארץ זה ומה שגורם לחופשה בצימרים בצפון להיות המבוקשת ביותר בתחום חופשות הפנים בישראל. כמובן שאם החלטנו לצאת לחופשה כמשפחה איננו מחויבים ללכת דווקא לצימרים מבודדים וניתן למצוא צימרים בכנרת בפרט ובצפון הארץ בכלל אשר אינם מרוחקים מישובים אחרים. אך חשוב לומר כי צימרים מבודדים מתאימים גם למשפחות ואלו יכולים לשפר את הדינמיקה המשפחתית בהם לרמות אחרות.

והכי חשוב – הצימר!

אם כבר החלטנו לצאת לצימר מבודד בצפון הרי שאנו צריכים להחליט אילו אטרקציות יהיו בצימר ואילו מהן ידברו אלינו הכי הרבה ויהיו הכי חשובות לנו. הצימר הוא למעשה מרכז הטיול שלנו ולכן עלינו לבחור אותו בחכמה ולאחר מחשבה רבה. ראשית, שהדבר גם תלוי האם אנו נוסעים אל חופשה רומנטית או שמא דווקא אל חופשה משפחתית ולהתאים את הצימר לשאלה זו. צימרים בצפון למשפחות אינם מצוידים בהכרח באותם המתקנים אשר צימרים המיועדים לזוגות מצוידים בהם ועל כן אנו חייבים לברר אם בעל הצימר למי הצימר מיועד. כך לדוגמא צימרים בצפון למשפחות סביר שנרצה כי תהיה בהם בריכת שחייה, חדרים לילדים ואטרקציות נוספות אשר יעסיקו אותם. אם אנו הולכים לצימר מבודד הרי שדרישות אלו מקבלות משנה תוקף. שאלה נוספת ולא פחות חשובה היא מיקום הצימר, צימרים בכנרת, מבודדים כלא מבודדים, מעניקים לנו כמובן את הכנרת על חופיה המפנקים. לעומת זאת צימר הממוקם באזור הגליל העליון מעניק לנו נוף משגע אל עבר הרי הגליל, החרמון והגולן ועל כן אנו צריכים גם להחליט בשאלת המיקום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.