שדרוג החופשה – צימרים יוקרתיים במיוחד

חופשה בצפון הארץ היא תמיד חוויה מלבבת, ואם בוחרים לבלות אותה בצימרים יוקרתיים במיוחד העונג כמובן כפול ומכופל.

חשוב לציין: אירוח בצימרים יוקרתיים במיוחד אינו דבר זול, ולפעמים אף יקר, אולם ההפרש במחיר בין צימר יוקרתי לבין "סתם" צימר בכנרת, צימר רגיל בגליל או צימר סטנדרטי בעמק יזרעאל אינו מאוד מאוד גבוה ואם משקללים את התוספת להנאה מהחופשה, הרי שמדובר בהשקעה משתלמת בהחלט.

עוד כדאי לשים לב למבצעים השונים אותם מציעים אותם מתחמי אירוח יוקרתיים. בין אם מדובר בצימרים בצפון למשפחות, בין אם אלה צימרים רומנטיים לזוגות ובין אם צימרים בעלי קונספט ייחודי, כמעט כולם פוצחים מעת לעת במבצע אטרקטיבי במיוחד, ובפרט כאלה של הדקה ה- 90, וכך ניתן להגיע לחופשה חלומית במחיר שניתן לעמוד בו.

מה כולל צימר יוקרתי במיוחד?

צימרים יוקרתיים במיוחד אינם מקשה אחת, ובאופן טבעי כל צימר שכזה מציע חוויה אחרת לגמרי ובפרט מרכיב היוקרה עשוי לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות.

אחת הדרכים היא עיצוב יוצא דופן שהופך כל רגע בצימר לכזה הממלא את הנפש בהשראה ומזכיר לאורחים עד כמה החיים יכולים להיות יפים. דרך אחרת היא אבזור ברמה גבוהה במיוחד (לא קל להתעלות על עצמך כשמכונת אספרסו, טלוויזיה עם מסך ענק וג'קוזי משוכלל הפכו כמעט לסטנדרט ובכל זאת ישנם צימרים יוקרתיים המציגים רמת אבזור מרשימה במיוחד).

אפשרות נוספת להציע חופשה משודרגת וחוויה מלהיבה במיוחד היא כמובן הלוקיישן ובפרט המראה הנשקף מחלונות הצימר. אמנם לכאורה כל צימר בכנרת, ברמת הגולן, באזור הר תבור או באצבע הגליל משקיף אל נופים יפים, אולם ישנם צימרים השוכנים במקומות שנראים כאילו אצבע אלוהים עצמה נגעה בהם ועיצבה אותם.

מרכיב אחר בצימרים יוקרתיים הוא ערך מוסף בדמות ספא מפנק, טיפולים שונים לגוף, לנפש ולשניהם גם יחד, בריכה פרטית, ארוחות שף מושקעות, קונספט ייחודי (למשל צימר שצמוד לו יקב) ועוד.

חופשה משפחתית או חופשה רומנטית?

לכאורה צימרים יוקרתיים במיוחד אינם מתאימים לחופשה משפחתית, שכן ילדים ממילא יתקשו להעריך את היוקרה ואת האקסטרות שלא בהכרח מדברות אליהם או רלוונטיות עבורם, ואולי אף עלולים לגרום נזק לריהוט היקר, למערכות השונות המותקנות בצימר וכו' – אולם בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר צימרים בצפון למשפחות המכוונים גבוה, משדרגים את עצמם ובעקבות זאת גם החופשה של המשפחות המתארחות אצלם.

צימרים אלה מוכיחים שגם זאטוטים שובבים במיוחד מתנהגים בהתאם למקום בו הם שוהים ובהחלט יודעים לכבד יוקרה ואיכות כשהם נתקלים בה, כמו גם להתרשם ממנה וליהנות אפילו יותר מהרגיל במסגרת החופשה המשפחתית – וכמובן שההורים רווים נחת רבה במיוחד.

אופציה נוספת היא חופשה רומנטית בצימר יוקרתי, שהרי אין כמו תחושה של חיים בארמון, ולו ליומיים שלושה, כדי להעצים את הזוגיות ולזכות בעוד רגעים נדירים שבשבילם כדאי לחיות ולהתאמץ מדי יום.

לבלות כל החופשה בצימר או לצאת לטייל?

לא צריך להגיע לצימרים יוקרתיים במיוחד כדי להתלבט בדילמה איך לנצל בדיוק את זמן החופשה: האם לבלות את מרבית הזמן בצימר או שמא לטייל בסביבה, לעסוק בפעילויות ספורט אתגרי, לבקר באתרים בעלי חשיבות היסטורית ותרבותית וכו'.

דילמה זו פוקדת כמעט כל מי שמגיע לצימר בכנרת, צימר בגולן, צימר בגליל ובעצם צימר בכל מקום בארץ – אולם באופן טבעי מתעצמת כשמגיעים לצימר יוקרתי במיוחד, שהרי מי שנמצא במקום שכל כולו פינוקים אינסופיים, יופי ועונג לא רוצה לעזוב אותו ולו לרגע, אבל מצד שני הצפון כל כך יפה (וגם חבלי ארץ אחרים) וחבל לפספס את הטבע על מלוא הדרו.

מה עושים? מוצאים בכל זאת לצאת מהצימר, מצמצמים את פרק הזמן עד הביקור הבא (ומשתדלים שגם הוא ייערך בצימר יוקרתי במיוחד…)

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.