נסיעה לחופשה באחד מהצימרים בצפון – דווקא בחורף

החיבה של הישראלים לבילוי בחופשה מפנקת במסגרת צימרים בצפון איננה דבר חדש. צימר מפנק נחשב לדרך מצוינת לבלות עם בן או בת הזוג, לבלות עם הילדים וגם עם חברים. אך כל כמה שאין מדובר בתופעה מפתיעה מסתבר שגם כאן ישנם חידושים מעניינים. אחד החידושים האלה, שרלוונטי במיוחד בעונה זו הוא הטרנד של נסיעה לחופשה דווקא בעונת החורף. מדובר בדרך נהדרת לפנק ולהתפנק כשקר בחוץ וחמים ונעים בפנים. דווקא עכשיו, דווקא בחורף – צימרים בצפון מזמינים את הנופשים להגיע ולבלות.

באופן שעשוי להפתיע, בילוי כזה מתגלה כאופציה מרעננת ומיוחדת. מדובר על חידוש מרענן שמאפשר לראות אחרת את הטבע והנוף מצד אחד, וליהנות מצימר מחומם ומפנק מצד שני. זהו נופש שמתאים לכולם – כטיול, כמתנת יום הולדת, ליום נישואין או פשוט לבילוי מקורי ומפתיע.

חידוש מרענן

בין הסיבות הטובות שבגינן כדאי לבחור צימרים בצפון בחורף בתור המקום והזמן הנכונים לחופשה הקרובה ניתן לציין את החידוש שבדבר. את החופשה בעונת הקיץ כולם כבר מכירים, נכון? בוודאי. ואת החופשה המפנקת באחד הצימרים המדהימים שבצפון ובגליל כמעט כולם כבר אוהבים, נכון? גם כאן התשובה חיובית. אז אם כולם כבר מכירים את הבילוי בצפון במהלך העונה החמה (ומי שלא מכיר, בהחלט מוזמן לבקר וליהנות), אז מסתבר שבילוי חורפי בצימר מפנק יכול בהחלט להיות חידוש מרענן.

הטבע לובש הוד

צימרים בצפון, בעונת החורף, מהווים הזדמנות שאין כמוה להכיר מקרוב את הטבע בעונה היפה ביותר שלו. בעונה זו, שבה יורדים אלינו ממטרי ברכה, והטבע לובש הוד ורעננות, הכל נראה ומרגיש אחרת לגמרי במיוחד בצימרים בכנרת שהנוף בתוקפה הזו של השנה יכול רק להדהים. אפילו הדרך אל החופשה נראית יפה יותר וכאשר מגיעים אל המקום – הכל נראה פשוט מושלם. בעונה זו הנוף של הגפנים, הריח של השדות הירוקים, האוויר הצליל בעל הקרירות המשכרת – הכל מגיע בכרטיס אחד, כחלק מהחבילה.

קר בחוץ? חם בפנים!

כולם יודעים שהחורף של ישראל משמעותו מעט ימים קרים והרבה ימים קרירים. כולם גם יודעים שבמרבית עונת החורף ניתן לראות הרבה ימי שמש נעימים ומעט ימי גשם סוערים. כאשר נוסעים לאחד מתוך המבחר הרב של צימרים בצפון, לא משנה מה יהיה מזג האוויר בשביל לקבל חוויה מושלמת וייחודית. בעונה זו:

  • אם מזדמן יום יפה, אפשר בהחלט לצאת ולטייל במצב רוח ייחודי.
  • אם מזדמן יום קר במיוחד, אפשר ליהנות מישיבה בצימר המפנק, המחומם היטב, להביט בחלון ולהרגיש כמו בחופשה יוקרתית מעבר לים.
  • אם מזדמן יום חורפי גשום – אפשר להעז, לצאת אל הגשם, להירטב כהלכה ומיד לרוץ לג'קוזי המחומם לחוויה מפנקת שאין שנייה לה.
  • בעונה זו, אפילו ארוחת בוקר או סעודה במסעדה גלילית מרהיבה הופכים לחוויה ייחודית, מיוחדת, מפתיעה ומפנקת.

לא מחר, היום!

צימרים בצפון, בעונת החורף, מאפשרים לנסוע כמעט מתי שרוצים, אפילו בלי תכנונים.

  • מה יכול להיות טוב יותר מאשר להפתיע את בת הזוג בטיול רומנטי, חורפי ומפתיע בצימר לזוגות?
  • מה יכול להיות מיוחד יותר מאשר לתפוס סוף שבוע שמשי אחרי כמה ימים גשומים ולקחת את כל המשפחה אל הטבע הירוק, שהוא לא כל כך רחוק?
  • מה יכול להיות טוב יותר מאשר נסיעה לחופשה מפנקת בלי לעמוד בפקקים, בלי עומסים, בלי לגלות שלא נותרו מקומות או חדרים פנויים?

מכל הסיבות הללו ועוד הרבה מאוד סיבות אחרות – צימרים בצפון בחורף הם הדבר הבא. לא משנה אם אתם אנשים מתוכנים או ספונטניים, אוהבים שמש, גשם, חום או קור, בצפון הנפלא תמיד תמצאו את המקום שלכם ובשבילכם!

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.