צימרים עם בריכה באזור הכנרת

הישראלים אוהבים מאוד לצאת לנופש. לא פחות מכך אוהבים הישראלים לצאת לנופש מפנק עם בריכה, בין אם מדובר בנופש זוגי ובין אם מדובר בנופש משפחתי או בכזה עם חברים וידידים. בין האזורים המומלצים ביותר לנופש מצוי, ללא ספק, אזור הצפון והכנרת. אחד הפלוסים הגדולים הוא שבמקום, שלא כמו בעבר, ניתן למצוא יותר ויותר צימרים בכנרת שכוללים גם בריכה צמודה. לכן, אין פלא שהרבה מאוד ישראלים בוחרים לצאת מדי שנה לנופש באחד מבין העשרות הרבות של צימרים בכנרת. יתירה מכך, רבים מאוד בוחרים לשוב לשם שנה אחר שנה.

צימרים בכנרת – יופי של בילוי

לא מעט צימרים בכנרת מארחים טיילים, מבלים ונופשים, מהארץ ומחו"ל, כמעט לאורך כל השנה. העובדה שאזור הכנרת והצפון נחשב לאחד האהובים ביותר נעוצה לא רק בשל פינות החמד הרבות. מדובר גם באזור שכמו נולד כדי לספק חוויה של נופש רוגע ורגוע של ממש. האפשרות לזכות בנוף משגע ובבריזה משיבת נפש גם בלי להתרחק כלל מהצימר, הופכת את צורת בילוי זו לדרך למתאימה ביותר כדי למלא מצברים ולנוח היטב. יחד עם זאת, צימרים בכנרת יכולים גם להיות נקודת מוצא נהדרת ליציאה לטיולים בסביבה, לרכיבה על סוסים, לשיט אבובים, לשחייה בכנרת, לבילוי בפארקים טבעיים ועוד ועוד.

רק לבחור

 אזור הצפון ובסביבת הכנרת בפרט ניתן למצוא לא רק שפע של אטרקציות נהדרות. צימרים בכנרת מזמינים את האורחים פשוט לבחור באחד מתוך עשרות אם לא מאות רבות של צימרים בצפון למשפחות או צימרים זוגיים, כאשר לכל אחד ייחוד משלו. ברבים מבין הצימרים הללו ממתינה גם בריכה לרווחת הנופשים, כאשר פעמים רבות מדובר על בריכה המשקיפה לנוף פשוט נפלא. עבור רבים מהנופשים, אופציה כזאת של בילוי מאפשרת להפיק את המרב אפילו בלי לצאת מהמתחם המפנק.

לשחות וליהנות

חלק גדול מהישראלים, גדולים כקטנים, מבוגרים כילדים, יודעים לשחות היטב. האהבה הזאת לשחייה ניכרת היטב בהעדפה של פלח אוכלוסייה גדול לבחור בנופש רטוב במיוחד. על כן, צימרים בכנרת עם בריכה הפכו לאופציה מועדפת לעונה החמה ולעיתים אפילו בעונה הקרה, לקבלת חוויה מיוחדת במינה.

משפחות רבות עם ילדים, המחפשות דרך להעביר עם כל המשפחה חופשה מפנקת בכיף, בלי להשאיר ילדים משועממים ובלתי מסופקים ובלי להשקיע אנרגיה בלתי נדלית, רואים בפתרון של צימרים בכנרת את הפתרון האופטימלי. כאשר מוסיפים לכך את העובדה שנופש כזה יכול בהחלט להיות משתלם ולא יקר, התמונה ורודה עוד יותר.

יש ארוחת בוקר

 חלק גדול מהצימרים מציעים למבלים בהם חוויות ופינוקים נוספים, הרבה מעבר לנוף יפה. ברבים מהצימרים ניתן לבקש תוספת של ארוחת בוקר מפנקת. לארוחה כזאת, על רקע הנוף הגלילי, יש טעם עשיר במיוחד, גם לילדים וגם להורים. נוסף על ארוחת בוקר, במקרים רבים ישנה אפשרות ליהנות גם מחוויה בשרית לעניין. עבור רבים מחובבי הבשר, האוויר הפתוח מעורר את התיאבון ואת החשק לצלות בשר כמו שצריך. בסמוך לרבים מהצימרים ניתן למצוא פינות חמד שמותאמות במיוחד לממנגלים ולבני משפחותיהם. בין אם מדובר בארוחת צהרים ובין אם מדובר בארוחת ערב, ניחוח הארוחה ההולכת וניצלת מתאימה מאין כמוה לשעות שלאחר הרחצה בבריכה.

טעם של עוד

חוויה של צימר, בריכה, מים וכנרת, בהחלט איננה חיבת להיות חוויה חד פעמית או חוויה של פעם בחיים. רבים מבין הנופשים והמבלים שזוכרים לטובה את החוויה חוזרים שוב ושוב לאותו הצימר או לצימרים אחרים בסביבה. אחר הכל, חוויה מוצלחת כל כך, שווה לחזור עליה שוב ושוב ושוב.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.