כיצד לטפל בבריכת שחייה

אחד מתנאי הסף הנדרשים לבחירה בצימר – שאלו את הילדים אם אתם מטילים ספק בכך – הוא קיומה של בריכת שחייה בו בכלל ובריכה מחוממת בפרט.  בריכה מחוממת בעונות המעבר ובחורף מאפשרת לנופשים, ובעיקר למשפחות עם ילדים, ליהנות מחוויית אירוח מושלמת.

היתרון של בריכת שחייה המוצעת לאורחי מתחם הצימרים הוא בהיותה מעין שטח פרטי שלהם. מספר המשתכשכים במים הוא נמוך, כך שיש מרחב מספיק לנופשים ליהנות מרווחה וממרחב פיסי.

 קיומה של בריכה מטיל עול ואחריות מיוחדים על בעלי הצימר, הנדרשים לשמור על ניקיון מתמיד של המים בכלל ועל ניקיון הסביבה וטיפוחה בפרט.

כשאורחים נכנסים לבריכת השחייה הם רוצים להתפנק ולהתענג. חימום בריכות שחייה בעזרת משאבת חום המאופיינת בנצילות גבוהה, פועלת על גז ידידותי לסביבה,  פעולתה שקטה, העובדת בתפוקה מלאה בכל טמפרטורה השוררת בחוץ, הכוללת יחידת בקרה פשוטה, מהווה ערובה  לכך שהמים יהיו חמימים ונעימים כשנכנסים אליהם בכל רגע.

ניקיון מי הבריכה מושג הודות לשימוש במשאבה ייחודית, אשר גוף הסינון בה לוכד חיידקים ואצות. המים מטופלים גם על ידי חומרי חיטוי שונים באופן המבטיח כי ניתן יהיה ליהנות ממים צוללים ונעימים בכל פעם כשנכנסים אל הבריכה.

צימר עם בריכה מעניק ערך מוסף לחופשה. מי שנוהגים לפתוח את הבקרים בשחייה יכולים לקיים את שגרת היום יום שלהם גם כאשר הם יוצאים ממנה- אם באופן פיזי, כאשר הם מעתיקים את מקום מגוריהם הקבוע למקום משכן זמני, ואם על ידי סדר יום שונה. כך הם מרגישים כי הניתוק, החיוני והמיטיב, אינו ניתוק מלא ומאפשר שמירה על אחד ההרגלים החשובים, הנעימים והמהנים.

בריכה לבטלה…

נעים לשבת באפס מעשה על שפת הבריכה וליהנות מהנוף הקסום של הגליל התחתון. לבד מהבריכה מוצע במתחם הצימרים מרחב קסום של דשא ופרחים, מוקף גפנים.

בשל נגישות הבריכה וזמינותה עבור האורחים,  אנחנו מקפידים ומוודאים כי מימיה יהיו נקיים ונעימים. תחזוקת הבריכה מתבצעת על פי נוהלים קבועים ומחייבים, תוך ליווי של איש מקצוע. היות הבריכה מקור משיכה אטרקטיבי לנופשים בכלל ולילדים בפרט מעידה על חשיבותה ועל מרכזיותה.

אף שמקובל ומוסכם כי " אין הנחתום מעיד על עיסתו", במקרה ובהקשר זה אין נאמנה מעדותו, מאחר שהיא עדות ממקור ראשון של מי שמציעים את בריכת השחייה ומי שמופקדים על ניקיונה בפרט ועל תחזוקתה בכלל. את עדותנו תומכת עדותם של אורחים רבים הפוקדים את מתחם הצימרים ונהנים מהבריכה במשך כל שהייתם במקום.

הנוף הפתוח, האוויר הצח, האווירה הפסטורלית וריח הגפנים והיין (וטעמם המשובח- אתם מוזמנים לדגום וללגום מפרי ההילולים של היקב המקומי) הופכים את החופשה שלכם מחלום רטוב על אודותיה לחוויה רטובה במהלכה, כאשר אתם מנצלים את הבריכה היפה והצלולה שעומדת לרשותכם ולשירותכם כאן ועכשיו ובכל עת שהיא.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.