צימרים עם בריכה

רמת האירוח בצימרים הרבים הפזורים בכל רחבי הארץ עולה בהתמדה ומעניקה לנו חופשות יותר ויותר מפנקות. אלמנטים שבעבר נחשבו לוקסוס הפכו עם השנים לסטנדרט (לדוגמה, מכונות האספרסו, או הג'קוזים שגדלו עוד ועוד ובמקביל יצאו מתוך הצימר אל מתחת לכיפת השמיים), אם כי עדיין ישנם מרכיבים שמייחדים צימרים מסוימים בלבד, ומבדילים בין עוד צימר נאה ונעים לבין צימר מלהיב במיוחד – ובראשם הבריכה הפרטית הצמודה.

בין אם מדובר בצימרים בכנרת, צימרים בגליל המערבי, צימרים במרכז הארץ או צימרים בנגב – צימרים עם בריכה תמיד מעשירים את חווית האירוח בהם והופכים את החופשה לעוד יותר כיפית ובלתי נשכחת. גם מי שמבחינתו בריכה היא על תקן "מה הביג דיל? יש כאלה ליד הבית, אפשר לבלות בה כל שבת", ואפילו מי שאכן מזדמן לבריכת שחייה בתדירות גבוהה ואף באופן יומיומי – מרגע שהוא מגיע לצימר עם בריכה ומתענג עליה מודה בסופו של דבר כי בריכה היא אכן תוספת מבורכת וכי צימרים עם בריכה הם בהחלט מלהיבים יותר.

למה צריך בריכה אם יש את הכנרת?

כאמור, השאלה עד כמה תורמת הבריכה לחוויית האירוח בצימר מנקרת בראשם של רבים, ובפרט אלה שטרם זכו לחוויה הנ"ל. השאלה מתחדדת ומקבלת משנה תוקף כשמדובר בצימרים בכנרת – כלומר כאלה הסמוכים לאגם הלאומי ואלה השוכנים בסביבתו ובמרחק נסיעה קצרה ממנו.

לכאורה, יש היגיון מסוים בשאלה: אם ניתן להגיע בקלות לכנרת היפה ולהשתכשך במימיה, כמו גם ליהנות מפעילויות הפנאי הרבות שהיא מציעה לאורחי צימרים בכנרת ובכלל (סקי מים, בננה, אופנועי מים, שיט על ספינה, שחייה נינוחה ועוד ועוד) – כמה תועלת כבר יש בבריכה שבצימר וכמה כבר נבלה בה?

התשובה, במפתיע או שלא, היא שלא מעט.

אמנם לכנרת יש את הקסם הייחודי לה, ולא בכדי ישנם כל כך הרבה צימרים בכנרת ומטיילים רבים המגיעים אלה לאורך כל השנה, אולם גם לבריכה פרטית, כזו שהיא רק שלנו, יש קסם בלתי מבוטל ולא בכדי היא מהווה אטרקציה מושכת לא פחות, ובמקרים רבים אף יותר, מסקי מים או שייט על ספינת תיירים בכנרת.

אולי זה השקט – מצרך כה נדיר בימינו, ואחת הסיבות המרכזיות לצאת לחופשה (מהמולת היומיום, מהמטלות האינסופיות שמרכיבות את השגרה שלנו, מהעבודה שרודפת אחרינו גם בבית וכו'); אולי זו הפרטיות המוחלטת שמעניקה בריכה של צימר – מצרך יקר ערך גם היא, ובפרט לאלה היוצאים לצימרים בכנרת לחופשה רומנטית; אולי זה הנוף מרהיב העין של האזור היפה ביותר בארץ; אולי זו תחושת העושר – מי שמתארח בצימר משובח גם כך מרגיש כמו מלך, ולו לכמה ימים, ובריכה פרטית בהחלט מעצימה את התחושה זו; אולי זו היכולת לשחות השכם בבוקר ובכך לשמור על כושר גם במהלך החופש שלא לדבר על האנדורפינים הרבים שמשתחררים במוח והופכים את הנפש לעוד יותר מרוצה; ואולי זו סיבה אחרת אבל מה שבטוח הוא שגם צימרים בכנרת משדרגים את החוויה אם יש בהם בריכה.

רק לא לשכוח גם לצאת מעת לעת מהבריכה…

החיסרון היחיד בצימרים עם בריכה הוא שהטבילה בה עלולה להיות ממכרת…

אמנם יש כאלה שמבחינתם המטרה העיקרית של חופשה היא ניתוק, רצוי כמה שיותר מוחלט, או התבודדות עם בן/בת הזוג, ועבורם מן הסתם אין שום סיבה לצאת בעצם מהצימר והבריכה (רק לא לשכוח אמצעי הגנה מהשמש), אבל אם כבר מגיעים לאזור הכנרת, כדאי ליהנות גם מהנופים היפים שסביבה.

כך, לדוגמה, ניתן לטייל בניחותא במשך היום, ואחר הצהריים להתענג על הבריכה כשהשמש מתחילה לשקוע והאוויר מתמלא קסם מהפנט.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.